Suvga sakrash

Khasanov Botir Boburovich
Sport toifasi: Xalqaro toifali Sport ustasi

SSTBROSMM tarbiyalanuvchisi

O’ZBEKISTON DAVLAT JISMONIY TARBIYA VA SPORT UNIVERSITETI talabasi

O’zbekiston Kubogi-2019 sovrindori

Murabbiylar: Khasanov B.Sh., Miryakubova S.B.

27.09.1998

Isroilov Abduraxmon Umidjon o'gli
Sport toifasi: Sport ustasi

Andijon Davlat Universiteti talabasi

O’zbekiston Kubogi-2019 2 o'rin sohibi

Murabbiylar: Kambarov A.A.

12.10.1997

Botirov Davron Anvar o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasi

ССТИОЗРБУ СМ tarbiyalanuvchisi

Student of the State University of Physical Culture and Sports of Uzbekistan

Winner of Uzbekistan Cup-2019

Coaches: Miryakubova SB, Khasanov B.Sh.

16.10.2000

Zaynetdinov Marsel Ruslanovich
Sport toifasi: Sport ustasi

Suv sport turlari ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari Respublika bolalar va o'smirlar sport maktabi tarbiyalanuvchisi

Toshkent shaxar, 260 maktab o'quvchisi

O’zbekiston Kubogi-2019 sovrindori

Murabbiy: Miryakubova S.B.

15.12.2001

To'xtasinov Sardorbek Boxodirjon o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasi

Andijon davlat univesiteti talabasi

2019 yilda O'zbekiston chempionati yosh guruxlari o'rtasida 2 o'rin soxibi

Murabbiy: Kambarov A.A.

07.04.1999

Ladfarov Xusan Mirsodiq o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasi

Suv sport turlari ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari Respublika bolalar va o’smirlar sport maktabi tarbiyalanuvchisi

Toshkent shaxar, 114 maktab o’quvchisi

O’zbekiston Kubogi-2019 sovrindori

Murabbiylar: Miryakubova S.B. Xomenkova A.O.

18.04.2002

Po'latov Azizbek Oybek o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Andijon davlat universiteti talabasi

O’zbekiston chempionati – 2019 oltin sovrindori

Murabbiy: Kambarov A.A.

31.05.2001

Abdullajonov Xumoyun Ibroximjon o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Suv sport turlari ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari Respublika bolalar va o’smirlar sport maktabi tarbiyalanuvchisi

O’zbekiston chempionati - 2019 oltin sovrindori

Murabbiylar: Xasanov B.Sh. Miryakubova S.B.

28.06.1997

Sodikov Tulanmirzo Begaljon ugli
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Andijon viloyati, Andijon ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari maktab-internati talabasi

2019 O'zbekiston chempionati yosh guruxlari o'rtasida 1 o'rin egasi

Murabbiy: Kambarov A.A.

21.06.2001

Xamidov Laziz Orif o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Jizzax davlat pedagogika instituti talabasi

O’zbekiston Kubogi-2019 kumush sovrindori

Murabbiy: Sultonov G.A.

01.11.1999

Xamidov Aziz Orif o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Jizzax davlat pedagogika instituti talabasi

O’zbekiston Kubogi-2019 kumush sovrindori

Murabbiy: Sultonov G.A.

09.08.1998

Ruzimatov Raxmatillo Ikrom o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Andijon viloyati, Andijon ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari maktab-internati talabasi

O’zbekiston Kubogi-2019 kumush sovrindori

Murabbiy: Kambarov A.A.

06.07.2003

Erkinboev Elbek Khusanovich
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Suv sport turlari boyicha Olimpiya zaxiralari Respublika bolalar va o’smirlar sport maktabi tarbiyalanuvchisi

Toshkent shaxar, 60 maktab o’quvchisi

O’zbekiston Kubogi-2019 kumush sovrindori

Murabbiy: Xomenkova A.O.

29.08.2003

Foziljonov Muxammadaziz Umidjon o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Andijon viloyati, Andijon ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari maktab-internati talabasi

2019 yildagi O’zbekiston chempionati yosh guruxlari o’rtasida 3 o’rin egasi

Murabbiy: Kambarov A.A.

29.11.2002

Mullajonov Jasurbek Ravshanbek o'g'li
Sport toifasi: Sport ustasiga nomzod

Andijon viloyati, Andijon ixtisoslashtirilgan Olimpiya zaxiralari maktab-internati talabasi

2019 yildagi O’zbekiston chempionati yosh guruxlari o’rtasida 5 o’rin egasi

Murabbiy: Kambarov A.A.

08.07.2002

Bizning joylashuvimiz:
O'zbekiston Respublikasi, Toshkent sh. 100096, Chilonzor 7-mavze, Oq-tepa qayilishi
Biz bilan yanada yaqinroq boling
BIz bilan boglaning
это поле обязательно для заполнения
Телефон:
*
Спасибо! Форма отправлена