Home
/
Tezkor xabarlar
/
2003-2009 yillarda tug'ilgan sportchilar o'rtasida suzish bo'yicha Respublika turniri - Yakuniy kun

2003-2009 yillarda tug'ilgan sportchilar o'rtasida suzish bo'yicha Respublika turniri - Yakuniy kun

← Oldingi Keyingi →
39
2003-2009 yillarda tug'ilgan sportchilar o'rtasida suzish bo'yicha Respublika turniri - Yakuniy kun

Respublika Olimpiya zaxiralari kollejida 2003-2009 yillarda tug'ilgan sportchilar o'rtasida suzish bo'yicha Respublika turniri yakunlandi. Musobaqaning yakuniy kunida quyidagi masofalar bo'yicha suzishlar bo'lib o'tdi: 50 M Butterfly (erkaklar/ayollar), 100 M Erkin uslub (erkaklar/ayollar), 50 m orqa tomonda (erkaklar/ayollar), 100 M brass (erkaklar/ayollar), 4x50 M Erkin uslub (erkaklar/ayollar), 4x50 M Butterfly (erkaklar/ayollar).

Suzish bo'yicha Respublika musobaqasi yakunida eng yaxshi sportchilarga diplom va medallar topshirildi.

Natijalar bilan quyida ko'rishingiz mumkin.

IMG_8420 IMG_8426 IMG_8428 IMG_8475 IMG_8496 IMG_8498 IMG_8508 IMG_8609 IMG_8695 IMG_8779 IMG_8803 IMG_8940

IMG_8337 IMG_8338 IMG_8345 IMG_8350 IMG_8353 IMG_8374 IMG_8378 IMG_8380 IMG_8400 IMG_8403 IMG_8406 IMG_8413 IMG_8531 IMG_8535 IMG_8545 IMG_8713 IMG_8725 IMG_8730 IMG_8732 IMG_8979 IMG_8997 IMG_9011

Результаты заключительного дня Республиканского турнира по плаванию:

Место И.Ф.О. Команда Дисциплина Группа Результат
1 1 ЖУМАБОЕВА, Муслима РСДЮСШОР по ВВС Женщины, 50m Баттерфляй 1 29.26
2 1 МУХТОРОВА, Махдия Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 50m Баттерфляй 3 34.78
3 2 НИГМАТОВА, Робияхон СДЮСШ по ВВС Женщины, 50m Баттерфляй 3 35.03
4 3 БЕКМУРОДОВА, Ирода Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 50m Баттерфляй 3 36.43
5 1 МУХИТДИНОВ, Натан РСДЮСШОР по ВВС Мужчины, 50m Баттерфляй 1 25.36
6 2 КЕНЖАЕВ, Бекмурод СДЮСШ по ВВС Мужчины, 50m Баттерфляй 1 25.75
7 1 КЛЕШКО, Михаил Сырдарьинская обл. Мужчины, 50m Баттерфляй 2 27.22
8 2 ГАБИДУЛЛИН, Данил СДЮСШ по ВВС Мужчины, 50m Баттерфляй 2 27.98
9 3 РУСТАМОВ, Рустам СДЮСШ Самарканд Мужчины, 50m Баттерфляй 2 27.99
10 1 АБДУХАЛИМОВ, Нуриддин СДЮСШ Самарканд Мужчины, 50m Баттерфляй 3 29.72
11 2 ДАВЛЕТОВ, Шохжахон Навоийская область Мужчины, 50m Баттерфляй 3 30.81
12 3 АБДУЖАББОРОВ, Самир СДЮСШ по ВВС Мужчины, 50m Баттерфляй 3 31.36
13 1 ОДИЛОВА, Ситора Навоийская область Женщины, 100m Вольный стиль 2 1:05.66
14 1 МУХТОРОВА, Махдия Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 100m Вольный стиль 3 1:08.89
15 2 БЕКМУРОДОВА, Ирода Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 100m Вольный стиль 3 1:12.66
16 3 ТЕМИРОВА, Самира Навоийская область Женщины, 100m Вольный стиль 3 1:14.26
17 1 КЕНЖАЕВ, Бекмурод СДЮСШ по ВВС Мужчины, 100m Вольный стиль 1 52.75
18 2 АДИЛОВ, Олим Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 1 54.23
19 3;1 БАЙСАИДОВ, Азамат Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 1;2 55.15
20 2 ЭЛМУРОДОВ, Элшот Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 2 57.06
21 3 ЕГАЙ, Вадим СДЮСШ по ВВС Мужчины, 100m Вольный стиль 2 57.58
22 1 АБДИМУРАТОВ, Бекпулат Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 3 59.80
23 2 ИСМАГИЛОВ, Руслан Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 3 1:02.05
24 3 РУСТАМОВ, Темур Навоийская область Мужчины, 100m Вольный стиль 3 1:02.56
25 1 МУХТОРОВА, Махдия Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 50m На спине 3 37.99
26 2 ТЕМИРОВА, Самира Навоийская область Женщины, 50m На спине 3 39.03
27 3 БЕКМУРОДОВА, Ирода Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 50m На спине 3 40.10
28 1 КЛЕШКО, Михаил Сырдарьинская обл. Мужчины, 50m На спине 2 28.75
29 1 НОРКУЗИЕВ, Нодир Сырдарьинская обл. Мужчины, 50m На спине 3 32.36
30 2 АБДИМУРАТОВ, Бекпулат Навоийская область Мужчины, 50m На спине 3 33.01
31 3 АБДУХАЛИМОВ, Нуриддин СДЮСШ Самарканд Мужчины, 50m На спине 3 34.12
32 1 ОДИЛОВА, Ситора Навоийская область Женщины, 100m Брасс 2 1:21.67
33 1 МУХТОРОВА, Махдия Андижон Шахрихон БЎСМ Женщины, 100m Брасс 3 1:25.29
34 2 ХАКИМОВА, Милина Навоийская область Женщины, 100m Брасс 3 1:28.54
35 3 XIKMATOVA, Parizod Жиззах Женщины, 100m Брасс 3 1:28.71
36 1 АХТАМОВ, Бехруз РКОР Мужчины, 100m Брасс 2 1:10.37
37 2 ЭЛМУРОДОВ, Элшот Навоийская область Мужчины, 100m Брасс 2 1:10.68
38 3 СУЮНБОЕВ, Мурод Навоийская область Мужчины, 100m Брасс 2 1:10.75
39 1 КАРИМОВ, Салим Навоийская область Мужчины, 100m Брасс 3 1:21.45
40 2 QUDRATOV, Sardor Жиззах Мужчины, 100m Брасс 3 1:22.23
41 3 NEMATOV, Abdullox Жиззах Мужчины, 100m Брасс 3 1:24.00
42 1

ВАСИЛЬЕВА, Алёна;

НИЯЗОВА, Афсона;

НАРЗУЛЛАЕВА, Шабнам;

КОЖУРОВА, Юлия;

Навоийская область 1 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1 2:00.98
46 2;1

НУРМУРАДОВА, Алина;

ХОЛНИЁЗОВА, Дильнура;

БАХРИДДИНОВА, Камола;

ОДИЛОВА, Ситора

Навоийская область 2 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 2:04.95
47 3;l

ФАЗЛИДИНОВА, Малдахон;

КОМОЛОВА, Дилшода;

БЕКМУРОДОВА, Ирода;

МУХТОРОВА, Махдия

Андижон Шахрихон БЎСМ 3 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;3 2:14.88
48 4;2

ТЕМИРОВА, Самира;

РАЗГУЛЯЕВА, Анастасия;

КАРИМОВА, Мафтуна;

 

Навоийская область 3 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;3 2:17.74
49 5;2

БУТАЕВА, Согдиана;

ГОРШКОВА, Милана;

МАГЗУМОВА, Камола;

КАРИМОВА, Гузал

РКОР 2 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 2:21.24
50 6;3

САФАРОВА, Муаззам;

АБДУЛЛАЖОНОВА, Шахло;

КЛЕШКО, Мария;

СИРЛИБОЕВА, Рухшона

Сырдарьинская обл. 2 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 2:21.56
51 7;3

КЛЕШКО, Виктория;

УРОЗАЛИЕВА, Райхона;

АБДУЛЛАЕВА, Шахзода;

САЛИМОВА, Амина

Сырдарьинская обл. 3 Женщины, 4 x 50m Вольный стиль 1;3 2:25.00
52 1

БУРАНОВ, Салим;

ХУЖАЕВ, Ойбек;

УМУРОВ, Ахмат;

АДИЛОВ, Олим

Навоийская область 1 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1 1:41.97
53 2;1

УСМАНОВ, Хожиакбар;

ШУПИКОВ, Илья;

ГАБИДУЛЛИН, Данил;

ЕГАЙ, Вадим

СДЮСШ по ВВС 2 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 1:46.65
54 3;2

БАЙСАИДОВ, Азамат;

БАХРИДДИНОВ, Шохруз;

СУЮНБОЕВ, Мурод;

ЭЛМУРОДОВ, Элшот

Навоийская область 2 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 1:46.86
55 4;1

АБДИМУРАТОВ, Бекпулат;

ДАВЛЕТОВ, Шохжахон;

РУСТАМОВ, Темур;

ИСМАГИЛОВ, Руслан

Навоийская область 3 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1;3 1:50.65
56 5;3

МУРОДХОДЖАЕВ, Абдурахмон;

КАДЫРЖАНОВ, Рамазан;

РАХИМОВ, Данияр;

ТУХФАТУЛЛИН, Данил

РСДЮСШОР по ВВС 2 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1;2 1:54.08
57 9;2

ХОШИМОВ, Ахаджон;

КАМОЛОВ, Жамшид;

РАСУЛЖОНОВ, Мухаммадризо;

АХМАДЖОНОВ, Оятилло

Андижон Мархамат 3 Мужчины, 4 x 50m Вольный стиль 1;3 2:14.15
58 1

ВАСИЛЬЕВА, Алёна;

НОРМУРОДОВА, Саломат;

НИЯЗОВА, Афсона;

КОЖУРОВА, Юлия

Навоийская область 1 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1 2:17.32
59 2;1

НУРМУРАДОВА, Алина;

БАХРИДДИНОВА, Камола;

ХОЛНИЁЗОВА, Дильнура;

ОДИЛОВА, Ситора

Навоийская область 2 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 2:21.55
60 3;2

ИСКАНДАРОВА, Паризода;

ЦЫГАНЕНКО, Лилия;

ФОМИЧЁВА, Анна;

АРИПОВА, Камилабону

РСДЮСШОР по ВВС 2 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 2:21.55
61 4;1

ФАЗЛИДИНОВА, Малдахон;

КОМОЛОВА, Дилшода;

БЕКМУРОДОВА, Ирода;

МУХТОРОВА, Махдия

Андижон Шахрихон БЎСМ 3 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:32.45
62 5;3

САФАРОВА, Муаззам;

АБДУЛЛАЖОНОВА, Шахло;

СИРЛИБОЕВА, Рухшона;

КЛЕШКО, Мария

Сырдарьинская обл. 2 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 2:47.56
63 6;2

ТЕМИРОВА, Самира;

РАЗГУЛЯЕВА, Анастасия;

КАРИМОВА, Мафтуна;

ХАКИМОВА, Милина

Навоийская область 3 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:49.89
64 7;3

КЛЕШКО, Виктория;

АБДУЛЛАЕВА, Шахзода;

УРОЗАЛИЕВА, Райхона;

ХИДИРОВА, Фарида

Сырдарьинская обл. 3 Женщины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:50.27
65 1

ХУЖАЕВ, Ойбек;

АБДИХАКИМОВ, Алишер;

УМУРОВ, Ахмат;

САЙДУЛЛАЕВ, Жамщид

Навоийская область 1 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1 1:49.72
66 2

КОРНИЛОВ, Никита;

АШУРКОВ, Ян;

ГАФУРОВ, Абдували;

МУХИТДИНОВ, Натан

РСДЮСШОР по ВВС 1 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 2 1:49.89
67 3;1

ЭЛМУРОДОВ, Элшот;

БАЙСАИДОВ, Азамат;

БАХРИДДИНОВ, Шохруз;

НОРКУЛОВ, Озодбек

Навоийская область 2 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 1:56.30
68 4;2

ГАБИДУЛЛИН, Данил;

ЕГАЙ, Вадим;

МУХАММАДЖОНОВ, Абдуллох;

УСМАНОВ, Хожиакбар

СДЮСШ по ВВС 2 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 1:58.34
69 5;3

КЛЕШКО, Михаил;

АЗИМОВ, Эркин;

АСРОРОВ, Абдуллох;

ХИДИРОВ, Абдуали

Сырдарьинская обл. 2 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;2 1:59.95
70 8;1

АБДИМУРАТОВ, Бекпулат;

БОХОДИРОВ, Лазиз;

РУСТАМОВ, Темур;

ДАВЛЕТОВ, Шохжахон

Навоийская область 3 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:05.20
71 10;2

NEMATOV, Abdullox;

SHUKUROV, Niyatjon;

G'ANIYEV, Javlon;

QUDRATOV, Sardor

Жиззах 3 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:36.19
72 11;3

НОРКУЗИЕВ, Нодир;

ЛУХМОНОВ, Асилбек;

РЕДЖЕПОВ, Дамир;

МУРОДЖОНОВ, Акбар

Сырдарьинская обл. 3 Мужчины, 4 x 50m Баттерфляй 1;3 2:40.81

 

Bizning joylashuvimiz:
O'zbekiston Respublikasi, Toshkent sh. 100096, Chilonzor 7-mavze, Oq-tepa qayilishi
Biz bilan yanada yaqinroq boling
BIz bilan boglaning
это поле обязательно для заполнения
Телефон:
*
Спасибо! Форма отправлена