Home
/
Tezkor xabarlar
/
Sinxron suzish bo'yicha O'zbekiston kubogi - 2020 o'z nihoyasiga etdi

Sinxron suzish bo'yicha O'zbekiston kubogi - 2020 o'z nihoyasiga etdi

← Oldingi Keyingi →
34
Sinxron suzish bo'yicha O'zbekiston kubogi - 2020 o'z nihoyasiga etdi

   Bugun "Saxovat" suv sporti saroyida Jismoniy tarbiya va sport vazirligi, shuningdek, Milliy olimpiya qo'mitasi ko'magida O'zbekiston Suzish federatsiyasi tomonidan tashkil etilgan suv sport turlarining sinxron suzish boyicha "O'zbekiston kubogi" yakunlandi. Quyidagi sportchilar va jamoalar "O'zbekiston kubogida" g'olib va ​​sovrindorlari bo'lishdi:

Istalgan guruh - kattalar:

1.Samarqand viloyati, 2. Farg'ona viloyati

Texnik guruh - kattalar:

1. SST boyicha ROSMM, 2. Samarqand viloyati

Техnik duet - kattalar:

1. Buxoro viloyati: Fayzieva Sabina va Abdurashidova Dilorom
2. Andijon viloyati: Bozorova Begoyim va Shahbozova Mohidil
3. Samarqand viloyati: Sobirova Umida va Usmanova Fatima

Istalgan duet - kattalar: 

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Ruzmetova Anastasiya va Ibragimova Dinara
2. Andijon viloyati: Bozorova Begoyim va Shahbozova Mohidil 
3. Buxoro viloyati: Fayzieva Sabina va Abdurashidova Dilorom

Техnik solo - kattalar: 

1. SST bo'yicha IBOSM: Garusova Sofiya
2. SST boyicha ROSMM: Onkes Diana
3. Buxoro viloyati: Fayzieva Sabina

Istalgan miks duet - kattalar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Ibragimova Dinara va Rudnev Vyacheslav
2. Samarqand viloyati: Ikramova Amir va Mirzaeva Mahliyo
3. Farg'ona viloyati: Valijonova Barchinoy va Tolibjonov Izzatillo

Istalgan solo - kattalar: 

1. SST boyicha ROSMM Toshkent: Оnkes Diana
2. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Garusova Sofiya
3. Andijon viloyati: Bozorova Begoyim

Техnik miks duet - kattalar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Ibragimova Dinara va Shkretov Vyacheslav
2. Farg'ona viloyati: Saydamatova Halimabonu va Isoqjonov Nurbek

Istalgan guruh - yoshlar:

1. Andijon viloyati 2. Samarqand viloyati

Техnik duet - yoshlar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Toshxo'djayeva Ziyoda va Vashenko Anna
2. Andijon viloyati: Abdurashidova Robiya va Qobiljonova Ruxsora

Istalgan duet - yoshlar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Toshxo'djayeva Ziyoda va Vashenko Anna
2. Samarqand viloyati: Bokieva Oysha va Mamarasilova Nigina
3. Andijon viloyati: Abdurashidova Robiya va Qobiljonova Ruxsora

Istalgan mik duet - yoshlar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Savelyev Aleksey va Isaeva Evelina
2. Samarqand viloyati: Halimov Abdulaziz va Suyarova Dinara

Техnik miks duet - yoshlar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Savelyev Aleksey va Vashenko Anna

Техnik solo - yoshlar:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Toshxo'djayeva Ziyoda
2. Andijon viloyati: Qobiljonova Ruxsora

Istalgan solo - yoshlar: 

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Toshxo'djayeva Ziyoda
2. Andijon viloyati: Abdurashidova Robiya
3. Samarqand viloyati: Bokieva Oysha

Istalgan solo B - 13-15 yosh:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Qodirova Yasmina
2. Buxoro viloyati: Muzaffarova Gulasal
3. Farg'ona viloyati: Valijonova Jalola

Istalgan guruh B - 13-15 yosh:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent
2. Buxoro viloyati
3. Jizzaq viloyati

Istalgan duet B - 13-15 yosh:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Prokofyeva Kseniya va Mahmudova Sabina 
2. Qoraqolpoqston Respublikasi: Nasretdinova Nilufar va Tojiboyeva Soliha
3. Jizzaq viloyati: Karimova Asal va Uktamova Mavluda

Istalgan miks duet B - 13-15 yosh:

1. Buxoro viloyati: Muzaffarova Gulasal va Nishonov Behruz
2. Qoraqolpoqston Respublikasi: Nasretdinova Nilufar va Ravhatov Gafur
3. Farg'ona viloyati: Valijonova Shalola va Normuhamedov Ibrohim

Majburiy programma B - 13-15 yosh:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Qodirova Yasmina
2. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Mahmudova Sabina
3. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Prokofyeva Kseniya

Istalgan guruh C - 12 yosh va undan kichik:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent
2. Andijon viloyati
3. Samarqand viloyati

Istalgan duet C - 12 yosh va undan kichik:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Kogneva Darya va Kasatkina Elizaveta
2. SST boyicha ROSMM: Guseva Eva va Hakimova Madina
3. Andijon viloyati: Haydarjonova Gulfiza va Mahmudjonova Muslimabonu

Istalgan miks duet C - 12 yosh va undan kichik:

1. Buxoro viloyati: Hakimjanova Rushana va Kushayev Azizbek
2. Samarqand viloyati: Narzieva Zahro va Muminov Arslonbek

Istalgan solo С - 12 yosh va undan kichik:

1. SST boyicha ROSMM: Zaporojec Sofiya 
2. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Lebedeva Viktoriya
3. Andijon viloyati: Mahmudjonova Muslimabonu

Majburiy programma С - 12 yosh va undan kichik:

1. SST boyicha ROSMM: Zaporojec Sofiya
2. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Limanova Yuliya 
3. SST bo'yicha IBOSM Toshkent: Kogneva Darya

Коmbi С - 12 yosh va undan kichik:

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent
2. Andijon viloyati
3. Samarqand viloyati

Коmbi В - 13-15 yosh: 

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent
2. Buxoro viloyati
3. Navoi
 
Коmbi- yoshlar: 

 1. Andijon viloyati 2. Samarqand viloyati

Kombi - kattalar:

1. SST boyicha ROSMM 2. Samarqand viloyati

Группа "хайлайт" - 12 yosh va undan kichik

1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent
2. Тoshkent
3. Buxoro viloyati

"Haylayt" guruhi В - 13-15 yosh

 1. SST bo'yicha IBOSM Toshkent 2. Buxoro viloyati

"Haylayt" guruhi - yoshlar: 

 1. Samarqand viloyati

"Haylayt" guruhi - kattalar: 

1. Samarqand viloyati
2. Farg'ona viloyati

DSC_2228DSC_2233DSC_2248DSC_2255DSC_2262DSC_2272 DSC_2288DSC_2289DSC_2290DSC_2293DSC_2294DSC_2295DSC_2302DSC_2304DSC_2306DSC_2321DSC_2331DSC_2333DSC_2360DSC_2366DSC_2367DSC_2368DSC_2375DSC_2381DSC_2382DSC_2411DSC_2425DSC_2426DSC_2427DSC_2437DSC_2445DSC_2458DSC_2476DSC_2483DSC_2521DSC_2523DSC_2524DSC_2546DSC_2554DSC_2568DSC_2569DSC_2578DSC_2589DSC_2590DSC_2593DSC_2595DSC_2610DSC_2615DSC_2616DSC_2619DSC_2622DSC_2624DSC_2626DSC_2628DSC_2630DSC_2634DSC_2636DSC_2640DSC_2642DSC_2643DSC_2644

Bizning joylashuvimiz:
O'zbekiston Respublikasi, Toshkent sh. 100096, Chilonzor 7-mavze, Oq-tepa qayilishi
Biz bilan yanada yaqinroq boling
BIz bilan boglaning
это поле обязательно для заполнения
Телефон:
*
Спасибо! Форма отправлена