Home
/
Tezkor xabarlar
/
Suzish bo'yicha O'zbekiston chempionati - Ikkinchi kun

Suzish bo'yicha O'zbekiston chempionati - Ikkinchi kun

← Oldingi Keyingi →
65
Suzish bo'yicha O'zbekiston chempionati - Ikkinchi kun

Shu kuni ertalab 50m brass (erkaklar), 50m brass (ayollar), 50m batterflyay (erkaklar), 50m batterflyay (ayollar), 200m erkin uslub, 200m chalqancha suzish (erkaklar), 4 x 100m kompleks (erkaklar) , 4 x 100m  kompleks (ayollar)

DSC_9722 DSC_9723 DSC_9728 DSC_9730 DSC_9732 DSC_9736 DSC_9738DSC_9740DSC_9747 DSC_9758DSC_9749 DSC_9751 DSC_9756 DSC_9782 DSC_9783 DSC_9785 DSC_9789 DSC_9784

Final dasturi natijalari:
 
Erkaklar o'rtasida  50 м brass usulida 
  1. Selvaraj Prema (Hindiston)
  2. Vladislav Mustafin (RSDYUSHOR)
  3. Sh. Danush (Hindiston)
 
Ayollar o'rtasida 50 м brass usulida 
  1. Chahat Arora (Hindiston)
  2. Sitora Odilova (Navoiy viloyati)
  3. Xakimova Milana (FPU)
Erkaklar o'rtasida 50m batterflyay
  1. Yusupbayev Adilbek (Qoraqalpog'iston)
  2. Usmonov Eldorbek (Andijon)
  3. Dinesh Adhitiya (Hindiston)


Ayollar o'rtasida 50m batterflyay
  1.  Satiza Diviya (Hindiston)

Erkaklar o'rtasida 200м erkin uslubda
  1. Tarasenko Aleksey (Toshkent)
  2. Georgi Matyu (Hindiston)
  3. Prakash Sazhan (Hindiston)

Erkaklar o'rtasida 200 м chalqancha suzish
  1. Atayev Merdan (Turkmaniston)
Erkaklar o'rtasida 4 х 100м Kompleks 
  1. Navoiy viloyati
  2.  RKOR
  3.  O'zbekiston Suzish Federatsiyasi

Ayollar o'rtasida 4 х 100м Kompleks 
  1. Navoiy viloyati
  2. RSDYUSHOR
  3. Qashqadaryo viloyati

DSC_9806 DSC_9807 DSC_9811 DSC_9814 DSC_9817 DSC_9825 DSC_9843 DSC_9856 DSC_9864 DSC_9994 DSC_0007 DSC_0014 DSC_0015 DSC_0021 DSC_0025 DSC_0027 DSC_0038 DSC_0043 DSC_0063 DSC_0066 DSC_0070 DSC_0080 DSC_0082 DSC_0094 DSC_9883 DSC_9938 DSC_9972

Bizning joylashuvimiz:
O'zbekiston Respublikasi, Toshkent sh. 100096, Chilonzor 7-mavze, Oq-tepa qayilishi
Biz bilan yanada yaqinroq boling
BIz bilan boglaning
это поле обязательно для заполнения
Телефон:
*
Спасибо! Форма отправлена